Vozila

LINKOVI

SLIKE RAZNO

PIŠITE NAM

DVD Topusko pruža usluge:
-Ispumpavanje vode
-Čišćenje bunara
-Dovožnja tehničke vode
-Pranje ulica-Nadzor paljenja korova
-informiranje i savjetovanje pučanstva

Hrvatska himna

Vat. himna

A photo on Flickr

ZANIMLJIVOSTI

Napokon! Bravo!

Čestitam najmlađim članovima Dvd Topusko na osvojenom 2.mjestu na 11.kupu Sv.Ana

Cure osvojile prvo mjesto na takmicenju u Odranskom Obrežu... Bravo!

Izabrano vodstvo DvD-a Topusko (03.03.2017)
Sa intervencija ovog proljeća.

I ovog proljeca imali smo dosta intervencija pozara otvorenog prostora, ali uspjesno su pogaseni svi pozari i profesionalno smo obavili svoju duznost.

DvD Topusko dobilo dva nova Časnika prve klase (25.04.2017)

U osam školskih sati 07.03 i 08.03 u Glini osposobljena su dva Časnika DvD-a u Časnike prve klase i to Anđelko Abramović i Mario Kovačević, te sa tim osposobljeni za rukovođenje akcijamagašenja požara, rukovođenje tehničkim intervencijama, izvođenje obuke vatrogasaca i vatrogasne mladeži, organiziranje poslova i kontrolu provođenja mijera iz zaštite od požara.

Počele pripreme djece za takmičenja (23.05.2017)

Danas je novim clanovima pokazana vježba, te im podijeljeni obrasci za učlanjenje. Dijeca su pokazala veliko zanimanje za vjezbanjem. Zahvaljujemo se djeci a i roditeljima na ovako velikom odazivu.

Fotografija Marija Kovačevića.